Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

Operátor výroby

Spoločnosť: EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. Pridané: 15.10.2014 Zaradenie: Výroba, Strojárstvo
Popis pracovnej ponuky

Počet voľných pracovných miest: 25

NÁSTUPNÝ BONUS 100,-€

- Miesto výkonu práce - Česká republika, Pardubice
- zmenová práca na výrobnej linke, montáž autorádií,
- hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo,
- práca v nadnárodnej spoločnosti.

Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa

Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno

Požiadavky na uchádzača

Dĺžka praxe aspoň 6 mesiacov

Všeobecné spôsobilosti:
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
osobnostný rozvoj
manuálna zručnosť

Ochota pracovať na tri zmeny, zručnosť, práca v stoji, ochota vzdelávať sa a kariérne napredovať.

Dobrý zdravotný stav - zrak a cit v prstoch.
Každý zamestnanec musí prejsť vstupným testom / bez zdravotných obmedzení/.

Osobnostné predpoklady
spoľahlivosť
komunikatívnosť
sebaovládanie

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Výhody

- Mzda 75,-Kč/ netto/ hodina.
- Sociálny program.
- Pracovná zmluva ihneď po pracovnom pohovore.
- Výplata mzdy k 15. dňu po skončení mesiaca.
- Záloha po odpracovaní 4 zmien.
- Mesačný bonusový príspevok vo výške 250,-Kč pri odpracovaní fondu pracovného času.
- Mesačný motivačný príplatok vo výške 1 000,-Kč pre najlepších zamestnancov.
- Príspevok na stravu – 25,-Kč.
- Ubytovanie ZDARMA.
- Oblečenie ZDARMA.
- Lekárska prehliadka ZDARMA.
- Doprava na pohovor zo Slovenska ZDARMA.
- Preplatenie cesty domov 1x do mesiaca max. do 500Kč.
- Celodenná starostlivosť koordinátorom.
- Bezplatná právna poradňa.
- Bezúročné Mikropôžičky.
- Zľavová zamestnanecká karta.

Česká republika, Pardubice Miesto práce
dohodou Ponúkaný plat
trvalý pracovný pomer Druh prac. pomeru
- Dátum ukončenia výberu
- Termín nástupu
51 rôznych pozícií
34 pracovných ponúk
1104 registrovaných spoločností
1060 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia